>> Cyrk Arena zawita do Stargardu! - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 3 czerwca 2019

>> Cyrk Arena zawita do Stargardu!

Już w najbliższą niedzielę nasze miasto odwiedzi znany Cyrk Arena. Artyści przedstawią nowe widowisko sezonu 2019.Cyrk Arena zawita do Stargardu w niedzielę, 9 czerwca. O godz. 16 w namiocie rozstawionym na placu przy sklepie Biedronka przy ul. Szczecińskiej artyści zaprezentują show, które zaskoczy niejednego widza.

Program, który zostanie zaprezentowany w niedzielę to nowe widowisko sezonu 2019. Zaprezentują się w nim artyści z Polski, Ukrainy, Mołdawii oraz Włoch. Gwiazdą show będzie jedyny i niepowtarzalny TRANSFORMERS. Tylko tutaj zobaczycie samochód, który w przeciągu kilkunastu sekund zamienia się w czteromotorowego robota. Podczas przerwy będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcie z TRANSFORMERSEM!

W programie wystąpi również dwóch artystów ze Stargardu- Ssnake oraz Nomi. Ssnake to  finalista programu "Mam Talent", mieszkaniec Stargardu, który w duecie z Nomi pokaże Wielką iluzję. Mieszkańcy Stargardu będą mogli również obejrzeć gimnastykę napowietrzną w sieciach, Taniec hula-hop, Pokaz wesołych piesków, Pokaz zwierząt Cyrku Arena, Balans ze szkłem, Gimnastykę na trapezie ramka oraz gościa specjalnego. O zabawę będzie dbał wesoły duet komiczny z Polski - Duo MAXI.
artykuł sponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages