>> Poważny wypadek w Bralęcinie - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

niedziela, 8 kwietnia 2018

>> Poważny wypadek w Bralęcinie


Do groźnego wypadku doszło w niedzielę po godz. 15 w miejscowości Bralęcin. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ranne zostały 3 osoby. Jedno z aut doszczętnie spłonęło.

fot. OSP Dolice

            
Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu drogi powiatowej Witkowo-Piasecznik z drogą gminną do Dolic i Lipki. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców doszło do zderzenia Volkswagena Passata i Citroena Xsara Picasso. Poszkodowane zostały trzy osoby, które przekazane zostały zespołowi Państwowego Ratownictwa Medycznego.
            
W wyniku zderzenia jeden z pojazdów uległ zapaleniu. W momencie przyjazdu Straży Pożarnej Volkswagen objęty był już ogniem. Strażacy z ochotniczej jednostki w Dolicach zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozbite pojazdy oraz szybko zlokalizowali i ugasili pożar. Gaszenie utrudniał fakt, że płonący pojazd wyposażony był w instalację LPG. Dodatkowo płonęło rozlane z baku paliwo. Auto spłonęło niemal doszczętnie.
            
W akcji ratowniczej brały udział trzy zastępy Państwowego Ratownictwa Medycznego, trzy zastępy Straży Pożarnej i Policja. To nie pierwsze niebezpieczne zdarzenie drogowe w tym miejscu, dlatego apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków i przepisów drogowych.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages