>> Uwaga! Od poniedziałku objazdy na Alei Żołnierza - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

czwartek, 8 marca 2018

>> Uwaga! Od poniedziałku objazdy na Alei Żołnierza

Od najbliższego poniedziałku (12.03.) inaczej pojedziemy w rejonie alei Żołnierza. Zmienioną trasę będą miały też autobusy MPK. Te utrudnienia potrwają przez tydzień – na czas prac związanych z budową kanalizacji deszczowej.Do 19 marca nie będzie można wjechać z placu Słonecznego w aleję Żołnierza. Podobnie z al. Żołnierza w pl. Słoneczny. Przez tych kilka dni najlepiej będzie pojechać przez ul. Kościuszki, pl. Majdanek i ul. Kraszewskiego lub przez ul. Kościuszki, al. Gryfa, ul. Pogodną i ul. Aleja Żołnierza-Boczna.

Kierowcy jadący w stronę placu Słonecznego mogą wybrać drogę przez ul. Aleja Żołnierza-Boczna, ul. Pogodną i dalej aleją Gryfa lub alternatywnie ul. Przedwiośnie i ul. Spokojną. Drugi objazd poprowadzony został ul. Konarskiego i Plac Majdanek.

Dojazd do jednostki wojskowej będzie zachowany. Wojsko przygotowało sobie też dodatkową drogę – od ul. Przedwiośnie.

Warto w czasie trwania prac zwrócić szczególną uwagę na nowe oznakowanie drogowe.

Pasażerowie autobusów MPK muszą pamiętać, że część linii ominie al. Żołnierza – przez ul. Szczecińską do Pętli Moniuszki. Niektóre przejadą jednak przez al. Żołnierza – do ul. Aleja Żołnierza-Boczna i dalej w ul. Pogodną. Szczegóły tras autobusów są dostępne po kliknięciu tutaj.

Od 19 marca planowane jest wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na całej al. Żołnierza z kierunkiem przejazdu od placu Słonecznego do ul. 9 Zaodrzańskiego Pułku Piechoty. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowany będzie dojazd do każdej posesji.

[źródło: Urząd Miejski w Stargardzie]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages