>> Można łatwo stracić uprawnienia - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 2 lutego 2018

>> Można łatwo stracić uprawnieniaPolicjanci stargardzkiego Wydziału Ruchu Drogowego wzmocnieni o radiowóz nieoznakowany z wideo rejestratorem marki BMW w miniony weekend prowadzili działania ukierunkowane na ujawnianie kierujących którzy poruszali się brawurowo po drogach naszego powiatu.

Zadaniem mundurowych było optymalne zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wszystkim jego uczestnikom w związku z kończącymi się feriami zimowymi w naszym województwie. Funkcjonariusze nie akceptowali żadnych zachowań kierujących, które nawet w najmniejszym stopniu powodowały zagrożenie w ruchu drogowym. Wynikiem tego typu działań było ujawnienie trzech kierujących którzy złamali przepisy. 

Do pierwszego takiego zdarzenia doszło w Stargardzie na ul. Broniewskiego. Kierujący samochodem marki Hyundai, mieszkaniec Stargardu na ograniczeniu prędkości do 60 km/h poruszał się z prędkością 117 km/h. 

Drugie rażące wykroczenie popełnił mieszkaniec Stargardu, który na drodze pomiędzy miejscowościami Kobylanka- Morzyczyn jechał z  prędkością  117 km/h, gdzie na wskazanym odcinku drogi prędkość dopuszczalna przepisami wynosiła 50 km/h. Ponadto  kierujący  podjął manewr wyprzedzania innego uczestnika w miejscu niedozwolonym, tj. na  podwójnej  linii ciągłej. 

Dopuszczalną  prędkość przekroczył także kierowca z Goleniowa, który na wjeździe do Szczecina  poruszał się z prędkością 157 km/h.   

W związku z popełnionym wykroczeniem polegającym na przekroczeniu dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o 50 km/h kierującym zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy. Ponadto podczas działań kilkunastu kierujących ukarano mandatami karnymi.
[źródło: Powiat Stargardzki]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages