>> Dolice pod lupą dzielnicowych - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 16 lutego 2018

>> Dolice pod lupą dzielnicowych

Dzielnicowi Posterunku Policji w Dolicach w miniony weekend przeprowadzili działania kontrolno - prewencyjne na terenie gminy Dolice.Celem działań było eliminowanie z dróg kierujących którzy poruszali się swoimi pojazdami w stanie po spożyciu alkoholu, w stanie nietrzeźwości, bądź środka działającego podobnie do alkoholu. Dzielnicowi bacznie również przyglądali się stanom technicznym pojazdów eliminując z drogi te, których stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

Mając na uwadze zagrożenia naniesione przez mieszkańców gminy na Krajową Mapę Zagrożeń mundurowi dokonywali sprawdzeń okolic sklepów, barów, miejsc w obrębie których dochodzi do łamania przepisów dotyczących ładu i porządku publicznego, w tym spożywania alkoholu w miejscu publicznym, zaśmiecaniu miejsca publicznego.

Podczas kilkugodzinnych działań na terenie gminy policjanci przeprowadzili kilkadziesiąt interwencji, dokonali kilkudziesięciu kontroli pojazdów. Ujawniono kilkanaście wykroczeń za które ich sprawcy zostali ukarani mandatami. Zatrzymano również kilka dowodów rejestracyjnych za usterki techniczne pojazdów.

[źródło: KPP w Stargardzie]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages