>> Sylwester w rytmie disco polo - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

czwartek, 7 grudnia 2017

>> Sylwester w rytmie disco polo

Mieszkańcy Stargardu po raz kolejny będą mieli możliwość przywitania nowego roku w plenerze. Tym razem w tą szampańską noc rozgrzeją wszystkich rytmy disco polo, a gwiazdą wieczoru będzie Czadoman. Impreza rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa do ok. 01.15. W programie przewidziano koncert hitów disco polo, konkursy, widowiskowy pokaz efektów specjalnych oraz koncert zespołu „Czadoman”.  
txt"Jesteś szalona", "Ale ale Aleksandra" czy "Przez Twe oczy zielone" i wiele innych porywających hitów disco polo zagości na Czadowym Wieczorze Sylwestrowym w wykonaniu dwójki młodych, przystojnych i utalentowanych showmenów - Damiana i Michała. Koncert HITÓW DISCO POLO to wyjątkowy i porywający show profesjonalnych muzyków, podczas którego panuje niecodzienna atmosfera i bawi się widownia złożona ze wszystkich pokoleń. Panowie posiadają bogate doświadczenie, zdobyte na wielu estradach, brali udział w wielu projektach muzycznych i wprowadzą mieszkańców w pełną wrażeń muzyczno- tanecznych niezapomnianą Noc Sylwestrową. Publiczność usłyszy i będzie mogła szaleć przy największych hitach muzyki disco polo ostatnich dwóch dekad. Dodatkowo występ uświetnią dwie przepiękne tancerki, zawsze radosne i uśmiechnięte, a przede wszystkim profesjonalne.
Czadoman to jeden z najpopularniejszych wykonawców disco polo. Jego hity „Ruda tańczy jak szalona” czy „Chodź na kolana” są najchętniej granymi kawałkami w dyskotekach i klubach w całym kraju. W 2014 roku nakładem wytwórni Lemon Records ukazał się album pt. „Czadomania”. Płyta sprzedała się w ponad 70 tys. egzemplarzach i pokryła się podwójną platyną. Teledysk do piosenki „Ruda tańczy jak szalona” w 2015 roku zajął 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na You Tubie i cały czas cieszy się dużą popularnością. W tej chwili ma już ponad 90 milionów wyświetleń. Czadoman, czyli Paweł Dudek, pochodzi z Opalewa, województwo lubuskie. Przygodę z muzyką rozpoczął jako wokalista zespołu rockowego Arena. Jako Czadoman zadebiutował w 2013 roku. Pseudonim Czadoman nawiązuje do nazw filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Superman czy Spiderman.

[źródło: Stargardzkie Centrum Kultury]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages