>> Nie wiesz, co kupić w prezencie gwiazdkowym? - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

sobota, 9 grudnia 2017

>> Nie wiesz, co kupić w prezencie gwiazdkowym?

Co roku stajemy przed tym samym dylematem – co kupić w prezencie gwiazdkowym? Raczej nie jest to problemem, gdy kupujemy coś najbliższej osobie. Zazwyczaj znamy ją dobrze lub możemy po prostu zapytać o wymarzoną rzecz. Gorzej, jeżeli kupujemy prezent przyszłym teściom lub koledze z pracy. Wtedy najlepiej postawić na coś uniwersalnego.

Książki
Z badań przeprowadzonych na zlecenie Biblioteki Narodowej wynika, że w 2016 roku 37% Polaków sięgnęło po co najmniej jedną książkę, a 10% – po co najmniej siedem. Na podstawie tego podsumowania masz więc prawie 50% szansy, że prezent od Ciebie zostanie nagrodzony szczerym uśmiechem, a Ty zdobędziesz uznanie obdarowanego.
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl
50% rabatu na ponad 150 tytułów
Bestsellery i nowości do 35% taniej!

Kosmetyki
Kosmetyki to zawsze trafiony prezent. Są praktyczne, a w dodatku producenci wychodzą naprzeciw kupującym i tworzą specjalne zestawy w świątecznych opakowaniach. Nie musisz więc zastanawiać się nad właściwą kompozycją żeli do mycia i balsamów do ciała. Na sklepowych półkach znajdziesz cały wachlarz produktów na każdą kieszeń.
Zestawy do -60% taniej


Karty podarunkowe
To jeden z tych wspaniałych wynalazków, dzięki któremu czas spędzony między sklepowymi półkami można spożytkować na coś zdecydowanie bardziej przyjemnego, na przykład na czytanie nowego numeru „Logo”. Oferta jest różnorodna, bo wiele sklepów oferuje sprzedaż kart podarunkowych. Jedyne, co musisz zrobić, to dokonać subiektywnego wyboru punktu handlowego.
Jeszcze więcej ciekawych pomysłów na świąteczny prezent znajduje się w najnowszym numerze magazynu „Logo” dostępnym w sprzedaży od 24 listopada. 
©Newseria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages