>> Mieszkańcy wybiorą kolor nowych autobusów - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 4 grudnia 2017

>> Mieszkańcy wybiorą kolor nowych autobusów

Po raz pierwszy to mieszkańcy zdecydują o tym, jaki kolor będą miały nowe autobusy miejskiego przewoźnika. Do wyboru są cztery warianty kolorystyczne. Głosowanie potrwa od wtorku 5 grudnia do wtorku 12 grudnia do północy. Pierwsze autobusy Solaris przyjadą do Stargardu już wiosną. W jakim będą kolorze? O tym zdecydują stargardzianie. Do wyboru są: biały, purpurowy, niebieski i pomarańczowy. Nowe pojazdy będą posiadały oznaczenia zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej stosowanym przez Miasto w materiałach promocyjnych.

- Chcielibyśmy zaprosić mieszkańców do wypełnienia ankiety i udzielenia odpowiedzi na pytanie, które przyczyni się do tego, że Stargard będzie piękniejszy i nowocześniejszy – mówi Alicja Terlikowska z Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji UM w Stargardzie.

Od wtorku 5 grudnia, w Biurze Obsługi Klienta UM przy ul. Czarnieckiego 17, będzie można głosować na przygotowanych formularzach ankiet. Plebiscyt potrwa do 12 grudnia włącznie.  
Wybrany przez mieszkańców kolor zostanie zastosowany przez firmę Solaris w nowych 16 autobusach, które trafią do nas już w przyszłym roku. To jeden z największych zakupów inwestycyjnych Miejskiego Zakładu Komunikacji. Dzięki nowym pojazdom flota przewoźnika zostanie znacząco odmłodzą i zmodernizowana.  Co ważne, wybrana przez mieszkańców kolorystyka autobusów nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

[źródło: Urząd Miejski w Stargardzie]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages