>> Maraton MTB: 56 km dookoła jeziora Miedwie - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 21 lipca 2017

>> Maraton MTB: 56 km dookoła jeziora Miedwie

Ponad tysiąc rowerzystów, zaawansowanych i zupełnych amatorów, ścigać się będzie w XII Maratonie MTB, którego trasa prowadzić będzie wokół Jeziora Miedwie. Wyścig odbędzie się w sobotę 22 lipca. Do przejechania 56 km. Kto zwycięży w tym roku?Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów co roku gromadzi bardzo dużo zainteresowanych. W 2016 na starcie wyścigu stanęło 1,5 tys. uczestników. Organizatorzy przewidują podobną liczbę podczas tegorocznej edycji.

Mimo tego, że impreza ma charakter wyścigu, skierowana jest nie tylko do osób, które lubią rywalizację. Liczy się przejazd, aktywny wypoczynek, miłość do rowerów i okazja do podziwiania piękna zachodniopomorskiej przyrody.

Uczestnicy maratonu zostaną podzieleni na trzy grupy zaawansowania. Nagrody przewidziane są nie tylko dla najszybszych zawodników. Nie zabraknie konkursów i innych atrakcji.

Województwo Zachodniopomorskie od lat wspiera wiele imprez rowerowych, również tegoroczną edycję
Maratonu MTB. Województwo pracuje również nad siecią dróg rowerowych, które oplecie cały region (więcej na stroniehttp://www.rowery.wzp.pl/).


Szczegóły dotyczące XII Maratonu MTB:  http://www.stc.stargard.pl/maraton_mtb_dookola_jeziora_miedwie

[źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages