>> Stargard gminą na piątkę! - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

niedziela, 28 maja 2017

>> Stargard gminą na piątkę!

Stargard znalazł się wśród 59 gmin, którym Szkoła Główna Handlowa w Warszawie przyznała tytuły „Gmina na 5!”. Zdaniem organizatorów, nagrodzone gminy zasługują „na szczególną uwagę inwestorów”. W edycji 2016/2017 przebadano 648 gmin. Były to gminy najlepsze wg rankingu Polskiej Agencji Inwestycji tworzonego przez Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, tj. gminy klas A oraz B. Stargard przypisano do klasy A. Badanie przeprowadzono w pierwszym kwartale roku 2017. Było dwuetapowe. 


W pierwszym badano użyteczność oficjalnych witryn internetowych dla użytkowników, w głównej mierze potencjalnych przedsiębiorców oraz inwestorów. Drugi etap polegał na odpowiedzi gmin na zapytania mailowe. Ta część została przeprowadzona z użyciem metody "tajemniczego klienta" - tj. pisaniu zapytań, jako potencjalni przedsiębiorcy/inwestorzy bez informowania badanych jednostek o uczestnictwie w badaniu. Wyniki uzyskane przez Miasto Stargard pozwoliły nam znaleźć się wśród 59 „Gmin na 5”.

Pełny RAPORT z informacjami został już opublikowany na stronie SGH. Jest to już ósmy raport, który jest efektem prac Zespołu Badawczego funkcjonującego w ramach Studenckiego Koła Naukowego Akceleracji działającego przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk. 

[źródło: Urząd Miejski w Stargardzie]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages