>> Rowery kolejny raz objadą Kobylankę - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

środa, 17 maja 2017

>> Rowery kolejny raz objadą Kobylankę


W niedzielę 21 maja o godzinie 10.30 z Amfiteatru w Morzyczynie, już po raz trzeci, wyruszy rajd rowerowy dedykowany mieszkańcom i sympatykom Gminy Kobylanka- III Rowerowy Rajd Kwitnącego Rzepaku. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Kobylanka Gminą dla swoich mieszkańców. 
W pierwszych dwóch rajdach cykliści jechali trasą dookoła Miedwia. Jednak jakiś czas temu zrodził się pomysł, by trasa przebiegała tylko po drogach Gminy Kobylanka. - Chcemy w ten sposób przybliżyć naszą Gminy mieszkańcom, ale także gościom z zewnątrz- mówi Krzysztof Żyto, prezes Stowarzyszenia "Kobylanka Gminą dla swoich mieszkańców".

W tym roku trasa będzie przebiegać szlakiem gminnych lapidariów i miejsc pamięci.

Rajd wyruszy z Morzyczyna przez Jęczydół, Bielkowo, Kobylankę, Motaniec, Reptowo i Cisewo. W każdej miejscowości zatrzyma się przy miejscowym lapidarium. Powrót przez leśne ścieżki do Morzyczyna. Trasa będzie liczyć około 30 km. Tempo turystyczne 8- 12 km/h. Każdy uczestnik odpowiada za siebie i swój rower.

Dla wyróżniających Wójt Kobylanki ufundował profesjonalne kolarskie koszulki. Polecamy miłośnikom dwóch kółek.[źródło: Stowarzyszenie "Kobylanka Gminą dla swoich mieszkańców"]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages