>> Pęzino: Auto wjechało pod pociąg - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 1 maja 2017

>> Pęzino: Auto wjechało pod pociąg

W piątek rano na terenie powiatu stargardzkiego doszło do poważnego zderzenia pociągu z osobówką, którą podróżowała kobieta z dwójką dzieci. Szczęśliwie obrażenia okazały się niezagrażające życiu.Około godziny 6.40 z Golina w stronę Pęzina VW Golfem poruszała się 39-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci, która z nieznanych przyczyn wjechała na niestrzeżony, ale oznakowany przejazd kolejowy, gdzie przemieszczał się pociąg relacji Szczecin – Warszawa.  Wskutek zderzenia auto zostało zepchnięte na pobocze. Najpoważniej ranna 39-latka do szpitala przetransportowana została śmigłowce, natomiast dziewczynki w wieku 8 i 5 lat na obserwacje przewieziono karetkami.

Na miejscu policjanci wydzielili teren zdarzenia i zorganizowali objazdy, a grupa dochodzeniowo – śledcza zabezpieczyła ślady i wykonała czynności procesowe, które pozwolą ustalić okoliczności zdarzenia. Szczęśliwie obrażenia wszystkich uczestników okazały się niezagrażające ich życiu.


Wszyscy kierowcy w rejonie przejazdów kolejowych zobowiązani są zachować szczególną ostrożność, a w przypadku przejazdów niestrzeżonych nadzwyczaj szczególną. Pamiętajmy, że od tego zależy życie i zdrowie nasze i naszych bliskich.


[źródło: Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages