>> Im wcześniej, tym lepiej - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 15 maja 2017

>> Im wcześniej, tym lepiej

Przypominamy, że w stargardzkim szpitalu wykonywane są badania mammograficzne – bezpłatne w ramach Populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi dla pacjentek w wieku 50-69 lat, które w ciągu dwóch ostatnich lat nie wykonywały takiego badania oraz odpłatne dla kobiet, nieobjętych programem.

Z bezpłatnego badania w ramach Populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi mogą skorzystać panie w wieku 50-69 lat (decyduje rok urodzenia), które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały badania mammograficznego finansowanego przez NFZ – bezpłatnie (w ramach umowy z NFZ).
Pacjentki, które nie są objęte programem i nie posiadają skierowania z poradni specjalistycznej mogą wykonać mammografię odpłatnie.
Rejestracja na badania mammograficzne: poniedziałek, środa, piątek w godz. 07.30-15.00, wtorek i czwartek w godz. 10.30-18.00, tel. (91) 578 92 88.
Pracownia mammografii mieści się w SPWZOZ w Stargardzie, przy ul. Wojska Polskiego 27, w budynku A (wejście A26, dla osób niepełnosprawnych wejście A28).
[źródło: Starostwo Powiatowe w Stargardzie]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages