>> Dwa dni ze Sztuką - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 22 maja 2017

>> Dwa dni ze Sztuką

Trudno zliczyć ilu stargardzian, ale z całą pewnością bardzo wielu, wzięło udział w sobotnich i niedzielnych imprezach odbywających się w ramach pierwszego ArtFestiwalu Stargard. Impreza będzie kontynuowana.



Na profilach facebookowych stargardzian pojawiło się mnóstwo tekstów, opinii, relacji zdjęciowych i filmowych, które jasno dowodzą, że poziom imprezy, a także jej wielorakość i możliwość nieodpłatnego udziału w nich, bardzo spodobały się mieszkańcom.
dzien matki Image Banner 750 x 200

- Nie sposób tutaj wymienić wszystkich artystów i wydarzeń, a także prywatnych organizatorów imprez, gdyż było ich bardzo wielu. Wszystkim należą się wielkie brawa, podziękowania za zaangażowanie i chęć podzielenia się z mieszkańcami Sztuką, Sztuką przez duże „S”. jestem bardzo zadowolona z rozmachu i różnorodności. Za rok zrobimy wszystko, aby było jeszcze lepiej – mówiła Ewa Sowa, zastępca prezydenta miasta.

- Zarówno pierwszy jak i drugi dzień Festiwalu zapisuję po stronie sukcesów zarówno artystów jak i całego zespołu ludzi, którzy nad jego przygotowaniem ciężko pracowali, zapisuję to po stronie sukcesów Stargardu. Bez wątpienia mam też kilka refleksji, co można zrobić jeszcze więcej dla kultury. Wrażenie po wizycie w wielu stargardzkich przestrzeniach na długo zachowam w pamięci. Ta idea ArtFestiwalu spodobała się i z pewnością powinna być kontynuowana – powiedział prezydent Rafał Zając.  

Przypomnijmy, głównym pomysłodawcą i opiekunem artystycznym wydarzenia była malarka Bernadeta Wdzięczna. Biuro Festiwalu tworzyli: Ewa Pływaczyk, Przemysław Antczak, Maciej Dura-Pomarański, Marek Fiszer i Elżbieta Woźniak. Impreza od początku w dużym zakresie wspierana była przez Urząd Miejski i odbywała się pod patronatem prezydenta Rafała Zająca.


Zapraszamy do galerii zdjęć Tadeusza Surmy oraz na festiwalowy profil Facebook.

[źródło: Urząd Miejski w Stargardzie]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages