>> Błękitni zagrają z Odrą, transmisja w TV - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 12 maja 2017

>> Błękitni zagrają z Odrą, transmisja w TV

Przed nami 30 kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. W sobotę 13 maja o godzinie 16:00 Błękitni Stargard zagrają w Opolu z liderem tabeli Odrą. Dla gospodarzy będzie to mecz o awans na zaplecze ekstraklasy. Dla Błękitnych mecz o prestiż i dobre pokazanie się na tle silnego rywala. Mecz z Odrą Opole będzie bezpośrednio transmitowany na całą Polskę przez Telewizję Polską w oddziałach regionalnych TVP3. Początek od godziny 15:45. 

Błękitni w Opolu zagrają bez sześciu podstawowych zawodników oraz bez dwóch podstawowych młodzieżowców. Z powodu kontuzji tradycyjnie nie zagrają Grzegorz Rogala i Radosław Wiśniewski, których brakowało także w ostatnich meczach. Dodatkowo kontuzje w ostatnich meczach wyeliminowały ze składu Wojciecha Fadeckiego, Pawła Lisowskiego, Filipa Karmańskiego i Karola Orłowskiego. Karę za żółte kartki będzie musiał odpokutować Piotr Wojtasiak. Zabraknie także Macieja Liśkiewicza, który w ten weekend zmienia stan cywilny. Dodatkowo jakby tego było mało na ławce trenerskiej zabraknie pierwszego trenera Krzysztofa Kapuścińskiego, którego w Stargardzie zatrzymały bardzo ważne sprawy rodzinne. Mimo aż tylu braków, szansę na pokazanie się szerszej publiczności otrzymają zmiennicy, którzy z pewnością pokażą w Opolu charakter i powalczą o kolejne punkty. 


Sobotnie spotkanie poprowadzi arbiter Mirosław Górecki z Katowic. Jak dotychczas arbiter ten sędziował dwa mecze z udziałem Błękitnych. Było to w sezonie 2013/2014 w Zielonej Górze, gdzie Błękitni przegrali z miejscowym UKP 2:1 oraz w sezonie 2014/2015, gdzie Błękitni przegrali w Niepołomicach z Puszczą także 2:1. 

[źródło: KP Błękitni Stargard]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages