>> Znamy gwiazdy Dni Stargardu 2015! - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 27 kwietnia 2015

>> Znamy gwiazdy Dni Stargardu 2015!


W sobotę, 27 czerwca, na deskach stargardzkiego amfiteatru zaprezentuje się Maryla Rodowicz, a w niedzielę, 28 czerwca, koncert da Ania Wyszkoni. 
Koncert Maryli Rodowicz będzie wielkim wydarzeniem dla mieszkańców Stargardu. Swoje show da gwiazda polskiej estrady, obecna na niej ponad 30 lat. Jej dorobek artystyczny jest ogromny. Nagrała 500 piosenek, ponad 20 płyt polskich, po jednej angielskiej, niemieckiej, czeskiej i rosyjskiej. Wielokrotnie występowała i była nagradzana na festiwalach za granicą i w kraju, głównie w Opolu i Sopocie, oraz zdobywała liczne złote i platynowe płyty. Kto nie zna takich przebojów jak „Małgośka”, „Sing, sing” „Futbol”, „Niech żyje bal” czy „Łatwopalni”? Śpiewają je chyba wszyscy, co świadczy o niepodważalnej pozycji tej artystki w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Przypomnieć je sobie będzie można w sobotę, przy okazji podziwiając doskonałą formę i kolorowe stroje piosenkarki. 


Niedzielny, czerwcowy wieczór uświetni swoim koncertem Ania Wyszkoni. Szersza publiczność artystkę poznała już w latach 90., kiedy występowała wraz z zespołem Łzy. Wówczas na listach przebojów królowały piosenki „Narcyz się nazywam”, „Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka” czy „Oczy szeroko zamknięte. Od 2009 roku piosenkarka rozpoczęła karierę solową, wydając płytę „Pan i Pani”, która pokryła się platyną. Wśród najbardziej znanych utworów z płyty są m.in. „Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Wiem, że jesteś tam” czy ostatnia „Prywatna Madonna”. Z całą pewnością usłyszymy je na stargardzkim koncercie.

            [ms]


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages