>> W czwartek Stargard odwiedzi Prezydent Bronisław Komorowski [PLAN WIZYTY] - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

środa, 29 kwietnia 2015

>> W czwartek Stargard odwiedzi Prezydent Bronisław Komorowski [PLAN WIZYTY]

W czwartek, 30  kwietnia, do Stargardu przyjedzie "bronkobus" z Prezydentem Bronisławem Komorowskim. Prezydent ma się spotkać z mieszkańcami.
O wizycie poinformowała dzisiaj Zofia Ławrynowicz, posłanka RP, na konferencji prasowej na Rynku Staromiejskim. - Mam fantastyczną informację. W najbliższy czwartek w tym miejscu pojawi się prezydent RP Bronisław Komorowski- powiedziała posłanka. - Cieszę się, że wizyta prezydenta dojdzie do skutku, że przyjedzie do swoich sympatyków. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stargardu na to spotkanie- dodała.

Prezydent najpierw odbędzie krótkie spotkanie z komitetem honorowym popierającym jego kandydaturę. O godz. 16 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami na Rynku Staromiejskim. Następnie o godz. 19 Bronisław Komorowski odsłoni tablicę w stargardzkiej kolegiacie, która upamiętnia nadanie kościołowi i obwarowaniom miejskim statusu pomnika historii. Planowano również spotkanie z seniorami w Szkole Podstawowej nr 8, ale zostało odwołane.

[red]

2 komentarze:

  1. Odsłonięcie tablicy w kolegiacie NMP "Królowej Świata" to gest "polityczny" niczemu nie służący. Przecież ta nasza"PERŁA W KORONIE" na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego została już dawno wpisana w POCZET ZABYTKÓW UNESCO - ŚWIATOWEGO DZIEDZICTWA.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może mały wiecyk "poparcia" dla tego pajaca? hm?:)

    OdpowiedzUsuń

Post Bottom Ad

Pages