>> Bilety na rewanż Błękitnych z Lechem wyprzedane - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 3 kwietnia 2015

>> Bilety na rewanż Błękitnych z Lechem wyprzedane

Informujemy, że w dniu dzisiejszym zakończyła się dystrybucja biletów na rewanżowy mecz w półfinale Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań a Błękitnymi Stargard. 



Łącznie do dyspozycji Błękitnych zostało przekazanych 2000 biletów. Ok. 1400 z nich trafiła do wolnej sprzedaży, a pozostałą część przeznaczono do dyspozycji zawodników pierwszego zespołu, grup młodzieżowych KP Błękitni i ich rodziców oraz sponsorów z Klubu 100 KP Błękitni Stargard. 

Wyjazd autokarami na rewanżowy mecz w półfinale Pucharu Polski odbędzie się w czwartek 9 kwietnia ok. godziny 14:00. Przejazd jest bezpłatny i został sfinansowany przez miasto Stargard. Każdy kupujący bilet miał przydzielony nr autokaru. Za poszczególne autokary odpowiedzialne będą osoby z Urzędu Miejskiego, Straży Miejskiej i innych instytucji miejskich.  O szczegółach wyjazdu, miejscu zbiórki i godzinie wyjazdu poinformujemy Państwa we wtorek 7 kwietnia w godzinach popołudniowych. Informacje zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej oraz stronie miasta Stargard. 

Pomimo braku biletów na sektor gości, istnieje jeszcze możliwość zakupu biletów online przez oficjalną stronę internetową Lecha Poznań.

źródło: KP Błękitni Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages