>> 3 maja wielka feta na cześć Błękitnych! - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

sobota, 18 kwietnia 2015

>> 3 maja wielka feta na cześć Błękitnych!

Prezydent Sławomir Pajor spotkał się z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Błękitnych Stargard. Pogratulował im ducha walki oraz ostatnich sukcesów w Pucharze Polski, a także podziękował za wspaniałą promocję miasta.

 fot. Tadeusz Surma

Przypomnijmy, po pasjonującej, wyrównanej i dramatycznej walce, zespół Błękitnych Stargard został wyeliminowany z Pucharu Polski dopiero w półfinale, po dogrywce z utytułowanym Lechem Poznań. O naszych zawodnikach, trenerach, działaczach, a także systemie szkolenia przez wiele tygodni dyskutowano we wszystkich największych mediach w Polsce. – Miasto jest z Błękitnymi. Wasze cele są naszymi celami – zapewnił swoich gości prezydent Pajor, wyrażając jednocześnie aprobatę dla pierwszoligowych aspiracji naszych piłkarzy.

Spotkanie miało jednak przede wszystkim charakter organizacyjny. W jego trakcie poruszono miedzy innymi to, w jaki sposób stargardzianie będą mogli podziękować Błękitnym za ogromne, pozytywne emocje, których dostarczyli. Ustalono, że zespół spotka się z mieszkańcami 3 maja na Rynku Staromiejskim. O 16.00 rozpocznie się wielka feta na cześć stargardzkich piłkarzy.

Ponadto poruszono temat formy gratyfikacji, którą powinni otrzymać Błękitni od miasta oraz dalszego wykorzystania pozytywnego wizerunku zawodników i trenera w celu promocji Stargardu.

źródło: UM Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages