>> Sprawca rozboju w aptece zatrzymany - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

niedziela, 1 marca 2015

>> Sprawca rozboju w aptece zatrzymany

Stargardzcy policjanci z Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego zatrzymali 22-letniego sprawcę rozboju, który osaczony na jednym z miejscowych osiedli nie miał szans ucieczki.  Podejrzewany znajdował się w stanie nietrzeźwości, dlatego trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.Tydzień temu w Stargardzie Szczecińskim do jednej z aptek na osiedlu Zachód wszedł młody mężczyzna, który grożąc pozbawieniem życia aptekarce, zażądał wydania pieniędzy. Po kradzieży kilkaset złotych przestępca uciekł, a farmaceutka zgłosiła sprawę na policję. Patrol niezwłocznie przyjechał na miejsce przestępstwa. 

Dzięki analizie nagrań monitoringu i ustaleniom operacyjnym, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego stargardzkiej komendy wytypowali podejrzewanego 22-latka. Jednak zatrzymanie jego nie było prostą sprawą, gdyż nie ma on stałego miejsca pobytu.

Jednak intensywna praca i zaangażowanie funkcjonariuszy w sprawę pozwoliły wczoraj późnym wieczorem osaczyć 22-latka na jednej z ulic miasta.  Młody mężczyzna zaskoczony nie próbował nawet ucieczki.

Jeszcze przed północą trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj sprawą zajmą się śledczy. Za taki czyn zgodnie z kodeksem grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. źródło: KPP Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages