>> Poważny wypadek na ul. Szczecińskiej - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 27 marca 2015

>> Poważny wypadek na ul. Szczecińskiej

Zdarzenie drogowe, które miejsce miało we wtorek tuż po 13.00 na skrzyżowaniu Szczecińskiej i Westerplatte, gdzie zderzeniu uległy dwa pojazdy osobowe szczęśliwie skończyło się na drobnych obrażeniach ciała, ale sytuacja wyglądała naprawdę poważnie.We wtorek w Stargardzie Szczecińskim około godziny 13.00 na skrzyżowaniu ulicy Szczecińskiej i Westerplatte doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Otóż 28-letnia stargardzianka jadąc toyotą rav4 wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Szczecińską 32-letniemu kierowcy renault scenic.

Uszkodzenia pojazdów były znaczne, dlatego w obu przypadkach zatrzymane zostały dowody rejestracyjne. Na szczęście kierowcy uczestniczący w kolizji doznali tylko drobnych obrażeń ciała niezagrażających ich życiu. Ponadto do czasu wyjaśnienia okoliczności sprawczyni zatrzymano uprawnienia do kierowania.

Stargardzcy policjanci mimo wyraźnej poprawy warunków drogowych związanych z nadejściem wiosny mimo wszystko nadal apelują o zachowanie zdrowego rozsądku za kierownicą i ściągnięcie nogi z gazu. źródło: KPP Stargard 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages