>> Nietrzeźwy pirat drogowy na dziesiątce - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

wtorek, 31 marca 2015

>> Nietrzeźwy pirat drogowy na dziesiątce

O 51 km/h przekroczył dozwoloną prędkość kierowca BMW, który po zatrzymaniu okazał się być nietrzeźwy. 29-latek z Bartoszyc w organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu. Mężczyzna utracił prawo jazdy i usłyszał już zarzut zagrożony kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.W minioną sobotę około południa na drodze krajowej numer 10 w pobliżu miejscowości Niedźwiedź funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego dostrzegli BMW 525 na niemieckich tablicach rejestracyjnych, które nie sygnalizowało zmiany pasa ruchu. Mundurowi w nieoznakowanym wideorejestratorze dokonali również pomiaru prędkości tego pojazdu. Jak się okazało przekroczył on prędkość o 51 km/h, w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 100km/h.

Kierujący został zatrzymany do kontroli, która wykazała, że to nie wszystkie przewinienia 29-latka. Otóż mieszkaniec Bartoszyc w organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu.

Piratowi drogowemu zatrzymano prawo jazdy, a kolejnego dnia usłyszał on zarzut zagrożony zgodnie z kodeksem kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto sprawca przestępstwa nie uniknie odpowiedzialności za popełnione wykroczenia. 

źródło: KPP Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages