>> Błękitni drużyną roku 2014 - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

niedziela, 1 marca 2015

>> Błękitni drużyną roku 2014

W piątkowy wieczór w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się uroczysta gala „Gwiazdy stargardzkiego sportu 2014”, której organizatorem jest prezydent miasta Sławomir Pajor. Drużyną roku 2014 została ekipa Błękitnych Stargard, a najlepszym trenerem wybranym przez słuchaczy Radia Stargard Krzysztof Kapuściński pierwszy trener drugoligowych Błękitnych. Robert Gajda sklasyfikowany został na piątym miejscu. Galę poprowadził Jarosław Marendziak dziennikarz TVP 3 Szczecin, a o oprawę muzyczną zadbał zespół LORD. Odbyły się również pokazy artystyczne w wykonaniu zespołu tanecznego „APLAUZ” z Młodzieżowego Domu Kultury oraz pokazy różnych form tanecznych zaprezentowane przez tancerzy ze Szkoły Tańca „ASTRA”.  

Przypomnijmy, że rok 2014 był dla Błękitnych najlepszym rokiem w 70-letniej historii klubu. Z powodzeniem Błękitni utrzymali się na szczeblu centralnym i grają kolejny rok w zreformowanej II lidze, gdzie zajmują wysokie piąte miejsce w ligowej tabeli z dużymi szansami na awans do I ligi. Pierwszy raz w historii klubu Błękitni awansowali do najlepszej ósemki drużyn piłkarskich w Polsce eliminując w kolejnych etapach Pucharu Polski wyżej sklasyfikowane drużyny. Już w najbliższą środę w ćwierćfinale Pucharu Polski Błękitni zagrają w Stargardzie z ekstraklasową Cracovią Kraków. A już jutro 1 marca o godzinie 11:00 w magazynie „Cafe Futbol” w telewizji Polsat Sport zobaczymy obszerny materiał o fenomenie Błękitnych Stargard na tle innych drużyn w Polsce. 

Właściciel Radia Stargard Jacek Dziakowicz wręczył trenerowi  Błękitnych Krzysztofowi Kapuścińskiemu wyróżnienie dla najlepszego trenera 2014 roku w Stargardzie Szczecińskim. Jest to o tyle wyjątkowe wyróżnienie, że przyznane przez słuchaczy Radia Stargard.  

źródło: KP Błękitni Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages