>> Stargardzcy policjanci pieszo dogonili traktor - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

środa, 25 lutego 2015

>> Stargardzcy policjanci pieszo dogonili traktor

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego stargardzkiej komendy stracili możliwość jazdy za ściganym traktorem. Nie dali jednak za wygraną i pieszo dogonili pojazd. Jego kierowca odpowie teraz za szereg wykroczeń.Wczoraj wieczorem stargardzka drogówka w podstargardzkiej miejscowości dostrzegła ciągnik rolniczy wraz z przyczepą pełną obornika. Niby nic dziwnego, ale niezabezpieczony ładunek spadał na jezdnię zanieczyszczając ją i stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Mundurowi postanowili zatrzymać traktorzystę do kontroli, jednak ten mimo wyraźnych poleceń oraz sygnałów zlekceważył funkcjonariuszy i skręcił w polną drogę. Policjanci zdołali przejechać jeszcze około 200 metrów za uciekającym kierowcą, ale stan drogi nie pozwolił na kontynuowanie jazdy samochodem osobowym.

Policjanci nie dając za wygraną pozostawili samochód i pieszo dogonili odjeżdżający traktor. Jednak jego zdesperowany kierowca próbował jeszcze pieszej ucieczki, ale bezskutecznie. 31-latek nie posiadał dokumentów i nie chciał podać swoich danych, ale kiedy zostały one już ustalone niewiele mógł zrobić.

Teraz niesforny kierowca odpowie między innymi za usiłowanie uniknięcia kontroli, brak dokumentów, zanieczyszczanie drogi, niewłaściwe przewożenie ładunku oraz niepodanie swoich danych osobowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages