>> Stargard walczy w Plebiscycie "Pomorze Zachodnie Romantycznie". Głosujmy! - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

czwartek, 5 lutego 2015

>> Stargard walczy w Plebiscycie "Pomorze Zachodnie Romantycznie". Głosujmy!


Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki ZART przygotowała plebiscyt na najbardziej romantyczne miejsce w województwie zachodniopomorskim. Do udziału w plebiscycie wybrano 26 miejsc z Pomorza Zachodniego. Głosy oddawać można za pośrednictwem strony www.azpomorze.pl do 13 lutego 2015 roku, jeden raz na 24 godziny.
Plebiscyt „Pomorze Zachodnie Romantycznie” to ciąg dalszy trwającej od ubiegłego roku akcji „Aż Po Morze” będącej akcją marketingową o charakterze ambientowym, nakierowaną na rozwój turystyki na Pomorzu Zachodnim. Do udziału w plebiscycie zostały nominowane miejsca z terenu całego województwa zachodniopomorskiego, również ze Stargardu.
http://azpomorze.pl/2015/01/31/plebiscyt-na-najbardziej-romantyczne-miejsce-na-pomorzu-zachodnim/
Z naszego regionu nominację otrzymała Promenada nad Miedwiem, która dla chyba każdego stargardzianina jest miejscem romantycznych spotkań lub wspomnień. Autorzy zwrócili uwagę na drewniany pomost oraz podświetlone urokliwe strumyczki. Urok, tajemniczość i romantyzm tego miejsca powodują, że wiele par właśnie tam wyznaje sobie miłość. Drugim miejscem biorącym udział w plebiscycie są Stargardzkie Planty okalające Stare Miasto, które tworzą Parki: Chrobrego, Zamkowy, Jagielloński, Popiela, Piastowski oraz skwer Jana Pawła II. Piękna przyroda w połączeniu z zabytkowymi murami powoduje, że każdy spacer tam jest przyjemny, a ławeczki przy fontannie oraz klimatyczna knajpka wprawi w romantyczny nastrój każdą zakochaną parę.
Spośród kilkudziesięciu miejsc atrakcyjnych „romantycznie” nominowano 26 biorących udział w plebiscycie. Swoje głosy internauci oddawać mogą za pośrednictwem bloga www.azpomorze.pl. Zdjęcia finalistów wraz z opisami znajdują się na blogu oraz będą prezentowana kolejno przez dwa tygodnie w mediach społecznościowych i za pośrednictwem partnerów akcji. 

Skuteczne działania marketingowe w turystyce wymagają innowacyjnego podejścia, z wykorzystaniem Internetu i narzędzi, którymi on dysponuje. Takim skutecznym narzędziem jest właśnie blog oraz portale społecznościowe i organizowane z ich udziałem akcje. 

13 lutego, dzień przed „Świętem Zakochanych”, zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu. Miejsce, które uzyska największą liczbę głosów internautów zostanie uhonorowane tytułem Najbardziej Romantycznego Miejsca w Województwie Zachodniopomorskim. Uroczyste wręczenie wyróżnienia planowane jest w dniu 14 lutego podczas walentynkowego happeningu zorganizowanego w lokalizacji, której przyznano tytuł.

źródło: www.azpomorze.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages