>> Mistrzowie FIFA 2015 grali w Gminie Dolice - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

czwartek, 12 lutego 2015

>> Mistrzowie FIFA 2015 grali w Gminie Dolice

31 stycznia odbyły się drugie Otwarte Mistrzostwa Gminy Dolice w rozgrywkach w popularną grę komputerową FIFA. Turniej rozegrano w Szkole Podstawowej w Rzeplinie.Turniej to pomysł i inicjatywa młodego mieszkańca Krępcewa Damiana Kawczyńskiego. Do zawodów zgłosiło się wielu graczy – nie tylko mieszkańców gminy Dolice. Podzieleni zostali na grupy. Najpierw odbyła się faza grupowa turnieju, a następnie faza pucharowa, gdzie w kolejnych rundach grano do dwóch zwycięstw. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody min. puchary i dyplomy.

Turniej wygrał Dariusz Wojciechowski, pokonując w finale Piotra Bujalskiego. W meczu o 3 miejsce lepszy okazał się Konrad Kmiecik wygrywając z Pawłem Bujalskim.
 
- Jako organizatorzy składamy podziękowania dla Wójta Gminy Dolice Grzegorza Brochockiego, Profilaktyki Dolice, dla Stowarzyszenia Rozwoju Krępcewa, dyrekcji Szkoły Podstawowej w Rzeplinie, dla Pana Senatora Sławomira Preissa za ufundowanie nagrody dla pierwszego miejsca oraz poczęstunku dla przegranych, firmie Eizo Polska za udostępnienie świetnych monitorów, Delux Polska za bardzo dużą ilość nagród dostarczonych na naszą imprezę, Etania.pl za puchary i medale, Speedlink GmbH za dobre pady oraz Partnerom Medialnym Dziennikowi Stargardzkiemu oraz dla portalu Mój Stargard. Podziękowania także dla Andrzeja Wołoszkiewicza, Iwony Borwik oraz moich rodziców i brata – mówi Damian Kawczyński.

Organizatorzy imprezy zapowiadają kolejną edycję turnieju jako pozytywny przejaw aktywności młodzieży i propagowania Gminy Dolice, Profilaktyki i Stowarzyszenia Rozwoju Krępcewa.Szymon Górski
Foto: Andrzej Wołoszkiewicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages