>> Kolejne uderzenie w narkotykowy biznes w Stargardzie - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

sobota, 14 lutego 2015

>> Kolejne uderzenie w narkotykowy biznes w Stargardzie

Na terenie stargardzkiego powiatu przestępczość narkotykowa zwalczana jest nieustannie. Najlepszym na to dowodem są kolejne zatrzymania osób posiadających niemałe ilości środków odurzających. Wszystko za sprawą intensywnej pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego zajmujących się właśnie taką przestępczością.Policjanci stargardzkiego Wydziału Kryminalnego z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej wykonując codzienne obowiązki służbowe prowadzą czynności zmierzające do zapobiegania  i zwalczania takiego procederu.

 Dowodem na to jest kolejna realizacja podjęta na podstawie wcześniejszej pracy operacyjnej i szeroko zakrojonych działań rozpoznawczych. Dzięki niej wczoraj w swoim miejscu zamieszkania zatrzymany został 32-letni mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego.

Zaskoczony obecnością funkcjonariuszy mężczyzna niewiele mógł już zrobić. I tak z kuchenny szafek policjanci zabezpieczyli ponad 35 gramów marihuany. Zatrzymany został również sprawca przestępstwa, któremu jeszcze wczoraj przedstawiono zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności, a zgodnie z przepisami za ich znaczną ilość nawet do lat 10. 

źródło: KPP Stargard
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages