>> Kluczewo: Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

czwartek, 12 lutego 2015

>> Kluczewo: Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł

Kierowca opla tigry nie zapanował nad pojazdem i wjechał w cudzą bramę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Zatrzymany do kontroli kilka ulic dalej w organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Na domiar złego mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.W środę w nocy oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim poinformowany został, że właśnie ktoś wjechał w bramę na ulicy Głównej i uciekł z miejsca zdarzenia.

Stargardzka drogówka szybko ustaliła, że kierowca, który na miejscu zdarzenia oprócz uszkodzonej bramy i pozostawionych kawałków karoserii zagubił również tablicę rejestracyjną. Chwilę później mundurowi kilka ulic dalej dostrzegli opla tigrę i wysiadającego z rozbitego auta 29-letniego mieszkańca Stargardu Szczecińskiego.  Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik wskazał 1,5 promila alkoholu.

Jak ustalono amator kierownicy na przejażdżkę wybrał się celem dokupienia procentowych napojów, które chwilę wcześniej skończyły się w trakcie domowej biesiady.

Podejrzewany po tym jak wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Ponadto nie uniknie również odpowiedzialności za ucieczkę z miejsca zdarzenia, a także kierowania bez wymaganych uprawnień, bo takowych nie posiada. 

źródło: KPP Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages