>> Bilety na Puchar Polski z Błękitnymi już dostępne - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

wtorek, 17 lutego 2015

>> Bilety na Puchar Polski z Błękitnymi już dostępne

Od dziś w siedzibie klubu ruszyła sprzedaż biletów na mecz Pucharu Polski pomiędzy Błękitnymi Stargard, a Cracovią Kraków. Bilety dostępne są w biurze klubu przy ul. Ceglanej zgodnie z godzinami otwarcia biura oraz online na stronie www.bilet.pax.pl Ponadto informujemy, że na meczach Pucharu Polski obowiązują jak na każdym meczu karnety wolnego wstępu na sezon 2014/2015. 

Pierwszy ćwierćfinałowy mecz w Pucharze Polski zostanie rozegrany w Stargardzie 4 marca 2015 roku o godzinie 14:00. Rewanż zaplanowano w dniach 17-19 marca w Krakowie. Zarząd klubu zachęca do zakupu biletów w przedsprzedaży z uwagi na niższą cenę niż w dniu meczu. Bilety w przedsprzedaży kosztują 20 zł normalny i 10 zł ulgowy. W dniu meczu będą odpowiednio droższe tj. 30 zł normalny i 15 zł ulgowy. Do ulgi uprawnione są osoby uczące się do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji, kobiety niezależnie od wieku oraz seniorzy (osoby które ukończyły 65 roku życia). Dzieci do lat 13 pod opieką osoby dorosłej wchodzą na mecz bezpłatnie po wcześniejszym pobraniu tzw. biletu zerowego.  
 
W biurze dostępne są również nowe limitowane gadżety klubowe wyprodukowane z okazji przypadającej w tym roku 70 rocznicy istnienia Błękitnych. Do nabycia są dwa rodzaje szalików klubowych, koszulki, czapki, kubki oraz kalendarze klubowe.

źródło: KP Błękitni Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages