>> OSiR zagra z Orkiestrą - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 9 stycznia 2015

>> OSiR zagra z Orkiestrą11 stycznia będzie miał miejsce 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ośrodek Sportu i Rekreacji, jak co roku, włączy się akcję zainicjowaną 22 lata temu przez Jurka Owsiaka.

W najbliższą niedzielę 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Teraz czas na 23. Finał, organizowany w celu utrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

W Stargardzie wszelkie licytacje i pokazy będą odbywać się na Rynku Staromiejskim (w razie silnego wiatru, impreza zostanie przeniesiona do hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady). Zobaczymy tam m.in. pokaz zumby w wykonaniu instruktorki i klientek Ośrodka Sportu i Rekreacji. Kolejne wejścia będą w godz. 16.00-16.10 i 17.35-17.45. Ponadto do licytacji przekazany został karnet VIP OSiR na basen, saunę, fitness i siłownię, obowiązujący przez cały 2015 rok, o wartości 2800 zł.

źródło: OSiR Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages