>> Orkiestra zagrała w Stargardzie, uzbierano 70 tys. zł! - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

środa, 14 stycznia 2015

>> Orkiestra zagrała w Stargardzie, uzbierano 70 tys. zł!

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, ale wciąż trwa liczenie zebranych pieniędzy. W tym roku zostaną one wykorzystane na podniesienie standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz opieki medycznej seniorów.


 
Na chwilę obecną kwota deklarowana ze zbiórki w całej Polsce to 36 milionów 228 tys. zł., ale pieniędzy może być więcej, bo wciąż trwają m.in. aukcje internetowe. W Stargardzie zebrano ponad 70 tys. zł, więc udało się pobić ubiegłoroczny wynik, który wynosił ok. 60 tys. zł.

11 stycznia w naszym mieście pieniądze pomagało zbierać ponad 200 wolontariuszy. Odbywały się również licytacje. Do Finału WOŚP włączył się jak zawsze Powiat Stargardzki, przekazując na aukcję nowy tablet, który ostatecznie został wylicytowany za 300 złotych.

Na Rynku Staromiejskim imprezę w góralskich klimatach zorganizowało Stargardzkie Centrum Kultury. Finałową atrakcją było tradycyjne „światełko do nieba”, które w tym roku miało postać laserowego pokazu. Imprezy WOŚP odbywały się także w innych gminach powiatu stargardzkiego.


źródło: Powiat Stargardzki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages