>> Kolizje na stargardzkich drogach po porannych opadach śniegu - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 30 stycznia 2015

>> Kolizje na stargardzkich drogach po porannych opadach śniegu

Zaledwie delikatne opady śniegu wystarczyły, aby na terenie powiatu stargardzkiego odnotować nagły wzrost zdarzeń drogowych. Na szczęście podczas dwóch dachowań i dwóch stłuczek nikt nie doznał obrażeń ciała.Dzisiaj poranne opady atmosferyczne zaskoczyły niektórych kierowców. Jednym z nich okazała się 55-letnia kobieta, która na drodze nr 142 dachowała swoim seatem ibizą. W podobnej sytuacji znalazł się 37-letni kierowca forda fokusa, który tuż po 13.00 dachował na krajowej dziesiątce w okolicy miejscowości Krąpiel.

W międzyczasie na terenie Stargardu Szczecińskiego doszło do dwóch innych kolizji, podczas których zderzeniu uległy pojazdy osobowe.

Na szczęście podczas wszystkich tych zdarzeń nikt nie doznał obrażeń ciała, ale sytuacje były naprawdę niebezpieczne. Dlatego też ponownie apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i ściągnięcie nogi z gazu. Prędkość pojazdu należy dostosować nie tylko do obowiązujących znaków, lecz przede wszystkim do sytuacji na drodze i panujących warunków atmosferycznych. źródło: KPP Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages