>> Browar Witnica przedłuża współpracę z Błękitnymi - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

czwartek, 22 stycznia 2015

>> Browar Witnica przedłuża współpracę z Błękitnymi

W dniu 15 stycznia Browar Witnica przedłużył umowę sponsorską z Błękitnymi Stargard. Umowę parafowali prezes zarządu Browaru Witnica Zdzisław Czyrka oraz prezesi Błękitnych Zbigniew Niemiec i Jarosław Hajduk. Nowa umowa będzie obowiązywała do końca 2017 roku. Browar Witnica jest producentem specjalnego klubowego piwa  pn. „Błękitne Stargardzkie” i „Błękitne Stadionowe”. 

Od przyszłego tygodnia „Błękitne Stargardzkie” z Witnicy wraca do sprzedaży i będzie ponownie dostępne w wielu sklepach na terenie całego miasta w tym m.in. w sklepach SAHARA. Od nowego roku zmienia się także dystrybutor Błękitnego piwa. Będzie nim Hurtownia Piwa i Wina Państwa Haliny i Zbigniewa Leszczak ze Świdwina. 

Browar Witnica ponadto będzie partnerem technicznym klubu przy meczach organizowanych przez Błękitnych w Stargardzie. Jak zapowiedział prezes zarządu Browaru Witnica Pan Zdzisław Czyrka browar planuje w trakcie meczów w Stargardzie organizować konkursy oraz inne ciekawe atrakcje dla kibiców Błękitnych. Ponadto browar ma plany nawiązania szerszej współpracy z klubem z Ceglanej. 

źródło: KP Błękitni Stargard

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages