>> Trwa akcja 'Szlachetnej Paczki' - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

wtorek, 9 grudnia 2014

>> Trwa akcja 'Szlachetnej Paczki'

09.12.2014
wtorek

Paczka to prezent – z jednej strony szlachetny i przygotowywany z myślą o konkretnej osobie, a z drugiej: wymarzony i długo oczekiwany.

W SZLACHETNEJ PACZCE pomoc odpowiada na konkretne potrzeby danej ubogiej rodziny, dlatego jest w stanie faktycznie zmienić jej trudną sytuację. Najważniejsze jest to, że darczyńca wie dokładnie czego potrzebuje rodzina.


W paczkach może znaleźć się wszystko – żywność, środki czystości, odzież, sprzęt AGD, książki, przybory szkolne, leki, zabawki i wszystko, czego może potrzebować rodzina. Chodzi o to, by odpowiedzieć na jak najwięcej jej potrzeb.


Pomoc w SZLACHETNEJ PACZCE prócz tego, że jest realna, jest też prawdziwym prezentem – często spełnia marzenia, a darczyńcy starają się, by niosła ze sobą ona jak najwięcej radości. Prezent, który jest przygotowany z myślą o konkretnej osobie ma niezwykłą moc – potrafi czynić cuda.Wybierz rodzinę w potrzebie

SZLACHETNA PACZKA to projekt, który od 14 lat łączy biednych i bogatych. W  tym roku mądrą pomocą obejmie ponad 19 000 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Wolontariusze spotkali się z rodzinami, diagnozowali ich sytuację, poznali potrzeby i podjęli decyzję o włączeniu ich do projektu. Na tej podstawie stworzyli opisy rodzin, które trafiły do internetowej bazy na stronie www.szlachetnapaczka.pl. Tam darczyńca może wybrać rodzinę, dla której przygotuje pomoc.

Tylko w 2013 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 17 684 rodzin w potrzebie oraz zjednoczyła ponad 617 tysięcy Polaków w mądrej pomocy.


Teraz w Paczce masz możliwość pomagania na wiele sposobów:

 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages