>> Sukces stargardzkich bboys w Niemczech - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

niedziela, 7 grudnia 2014

>> Sukces stargardzkich bboys w Niemczech

07.12.2014
niedziela


W sobotę 29 listopada Stargardzcy tancerze Break Dance ( BBOYS) zdobyli podczas ogólnokrajowych zawodów grupowych Kids Battle w Niemczech 1 i 2 miejsce. 

a
a
W kategorii młodszej czteroosobowy skład w którym znajdowało się trzech bboys: Emil, Bubu, Smalczyk oraz jedna dziewczyna Majka okazał się bezkonkurencyjny. Z pośród zespołów z Berlina, Rostoku, Stralsundu, Greifswaldu oraz Hamburga okazali się najlepsi zdobywając trofeum. W kategorii starszej w finale zmierzyli się z ekipą z Berlina, której ulegli po bardzo zaciętej walce, tym samym zdobywając 2 miejsce. Imprezę poprowadził jeden z najbardziej znanych MC ( Master of Ceremony ) - Trix z UK, który przez 20 lat prowadził jedne z największych  imprez break dance na świecie - Battle Of The Year. Organizatorem imprezy był tancerz i właściciel szkoły tańca - Viktor Kern ze Starlsundu.
a
Wszystkich bboys przygotował stargardzki tancerz, choreograf i założyciel szkoły tańca Save The Beat - Paweł Sawicki, bardziej znany w środowisku tancerzy jako BBOY KOREA który wraz ze swoją żoną Agnieszką Gołofit-Sawicką prowadzą w Stargardzie szkołę tańca. To kolejny sukces dopisany do już bardzo długiej listy zwycięstw."Cieszę się bardzo, że mamy tak zdolną młodzież, która zamiast spędzać czas przed komputerem ostro trenuje na zajęciach i udowadnia że nawet poza granicami jest o Stargardzianach głośno" - dodaje Paweł. Wszystkim tancerzom ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
a

źródło: Save The Beat Dance Academy


 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages