>> Błękitni podsumowali 2014 rok - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

wtorek, 9 grudnia 2014

>> Błękitni podsumowali 2014 rok

09.12.2014
wtorek


Błękitni Stargard uroczyście podsumowali najlepszy w siedemdziesięcioletniej historii klubu rok. W spotkaniu, które odbyło się w zaprzyjaźnionym klubie Piccolo uczestniczyli razem z osobami towarzyszącymi, zawodnicy pierwszego zespołu, sztab szkoleniowy, zarząd, komisja rewizyjna, pracownicy klubu, władze miasta i powiatu, sponsorzy oraz partnerzy z „Klubu 100 Błękitnych”.
Rok 2014 jest najlepszym w 70-letniej historii Błękitnych Stargard. Są sukcesy w lidze, historyczne sukcesy w Pucharze Polski oraz coraz większa ilość dzieci i młodzieży grającej w Błękitnych w różnych kategoriach wiekowych.

W 2014 roku swoją działalność rozpoczął także „Klub 100 Błękitnych”, w którego szeregi w przeciągu kilku tygodni działalności wstąpiło 25 podmiotów.

Piątkowe spotkanie było doskonałą okazją do przekazania podziękowań dla miasta, powiatu, sponsorów i partnerów z „Klubu 100”. Podziękowania za pomoc i zaangażowanie w rozwój klubu wręczali członkowie zarządu wraz z kapitanem Markiem Ufnalem. Pamiątkową paterę odebrał m.in. prezydent Stargardu Sławomir Pajor.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
 źródło: UM Stargard, foto: Tadeusz Surma

 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages