>> We wtorek Ladies Night w SCK - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 24 listopada 2014

>> We wtorek Ladies Night w SCK

24.11.2014
poniedziałek

We wtorek, 25 listopada, w kinie SCK po raz kolejny odbędzie się wieczór tylko dla Pań- Ladies Night.


 

LADIES NIGHT to cykl wieczorów filmowych dla pań połączonych z niespodziankami przygotowanymi przez współorganizatorów, którymi są Salon Piękności Isabell, Restauracja Sabat oraz Kwiaciarnia Retro. Ladies Night to propozycja spędzenia wieczoru w towarzystwie koleżanki, mamy, teściowej, siostry, czy sąsiadki w połączeniu z wyjściem do kina na film wybrany z myślą tylko o kobietach. Ladies Night to również spotkania ze ekspertami w dziedzinie kobiecego piękna.

Na drugie spotkanie Ladies Night Stargardzkie Centrum Kultury wybrałofilm o miłości, który będzie pokazem  premierowym w kinie, obraz pt. ``Dla Ciebie wszystko``.

Po seansie SC zaprasza do Foyer (II pietro) na spotkanie z brafiterką Panią Agnieszką Koszuta.
Brafitting to słowo, które zostało zapożyczone z języka angielskiego. Bra = biustonosz, fitting = mierzenie.
Jednym słowem brafitting to idealne dopasowanie biustonosza do sylwetki, w taki sposób, aby był on nie tylko wygodny i ładnie kształtował piersi, ale również, co jest ważne szczególnie u Pań z obfitym biustem, odciążał kręgosłup.
Statystyki mówią, że 70 proc. kobiet ma źle dobrany biustonosz, co szczególnie widać przy obcisłych, wydekoltowanych bluzkach i sukienkach, dlatego zapraszamy na spotkanie z Panią Agnieszką Kaszuta – profesjonalną brafitterką – AGK-Style.

Wstęp 15 zł. Ilość miejsc ograniczona!  
Organizatorzy proszą o odbiór rezerwacji w ciągu 48 godzin. 

DLA CIEBIE WSZYSTKO

Dawson (James Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe. Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia. 


źródło: SCK


 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages