>> Kolejna wybita szyba w autobusie MZK - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

wtorek, 4 listopada 2014

>> Kolejna wybita szyba w autobusie MZK

04.11.2014
wtorek

 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych, została wybita szyba w autobusie MZK Stargard marki MAN A37 o numerze bocznym 824. Incydent miał miejsce tuż za przystankiem Tańskiego-Śniadeckiego około godz. 16.30.Według oceny pracowników Miejskiego Zakładu Komunikacji szyba została uszkodzona w wyniku uderzenia ciężkim przedmiotem, kamieniem lub czymś podobnym. W chwili uderzenia szyba popękała i częściowo osypała się. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie.

W momencie zdarzenia w autobusie znajdowały się trzy osoby w jego tylnej części. Na siedzeniach obok wybitej szyby nikt nie siedział. Nikt z pasażerów nie został poszkodowany.- poinformował mój_stargard Przemysław Baniasiak, Kierownik Wydziału Ekslpoatacji i Organizacji Ruchu MZK Stargard Szczeciński.

To już trzeci przypadek wybicia szyb bocznych w autobusie MZK Stargard w tym roku.  Do tej pory wykryto sprawców pierwszego wybicia szyb bocznych autobusu w wyniku postrzału, które miało miejsce na ul. Konopniciej w dniu 4 marca br.

W przypadku wystąpienia podobnego zdarzenia w autobusie komunikacji miejskiej kierowcy posiadają odpowiednie przeszkolenie i znają procedury działania podczas sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa pasażerów.  


 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages