>> Stargard walczy o 200 tysięcy w 'Turnieju miast'. Zagłosuj! - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

piątek, 17 października 2014

>> Stargard walczy o 200 tysięcy w 'Turnieju miast'. Zagłosuj!

17.10.2014
piątek

 
Stargard został zgłoszony do „Turnieju Miast” organizowanego przez Zumi.pl. Zasady są proste: należy oddać jak najwięcej głosów na wybrane miasto.  Trzy miejscowości, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają nagrody pieniężne przeznaczone na promocję miasta w Onet.pl i Zumi.pl.


Stargard został zgłoszony do „Turnieju Miast” przez Wydział Zamiejscowy Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum, który w ten sposób został sponsorem akcji. W plebiscycie biorą udział tylko miasta powiatowe. Każda osoba może zagłosować tylko jeden raz. Liczba głosów jest przeliczana proporcjonalnie do liczby mieszkańców, przez to wszystkie miasta, i duże i mniejsze, mają równe szanse. Za 1. miejsce Miasto otrzyma na promocję 200 tysięcy złotych. Za II miejsce - 100 tys., a za trzecie - 50 tys. zł. Nagroda główna wręczana jest osobiście Władzom Miasta podczas wizyty w mieście zwycięzcy Turnieju z udziałem Onet.pl i lokalnych mediów!

Głosowanie trwa do 4 listopada. Na Stargard głosować można tutaj. Zachęcamy wszystkich do publikowania tego linka na własnych profilach facebookowych.

 źródło: UM Stargard


 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages