>> Roztańczone warsztaty w MDK - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 27 października 2014

>> Roztańczone warsztaty w MDK

27.10.2014
poniedziałek


Już kolejny raz zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie: Gest, Gest Duo i Pasja  - doskonaliły swoje umiejętności taneczne podczas warsztatów tanecznych. Tym razem do współpracy zaproszono Krzysztofa Lubkę i Agnieszkę Bogusławską. Dwa dni pogłębiano wiedzę z zakresu tańca współczesnego. Choć siniaki na ciele pojawiły się już pierwszego dnia warsztatów, to jednak dziewczęta nie poddawały się. Zdobyte umiejętności zespoły będą utrwalać podczas zajęć i włączać w nowe choreografie.

Krzysztof Lubka to choreograf i tancerz Kiosku Ruchu, dyrektor artystyczny festiwalu Tańca Współczesnego Nieważkości, instruktor dzieci i młodzieży, mający na swoim koncie współpracę z różnymi pracowniami artystycznymi m.in. Sylwią Majdan, rosyjskim teatrem Akhe, czy Teatrem Kana.

Agnieszka Bogusławska zaczęła tańczyć w wieku 8 lat równocześnie ucząc się w szkole muzycznej. Taniec szybko stał się jej największą miłością pośród wszystkich zainteresowań. Rozwija się nie tylko jako tancerka, ale również aspiruje do bycia w przyszłości choreografem. Ambitna, nienasycona  artystycznymi doznaniami i stale poszukująca nowości w ruchu.źródło: MDK Stargard

 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages