>> ROCK HOUSE: W sobotę koncert Piotra Niesłuchowskiego z zespołem - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

czwartek, 23 października 2014

>> ROCK HOUSE: W sobotę koncert Piotra Niesłuchowskiego z zespołem

21.05.2014
środa

 W sobotę 25 października w klubie Rock House przy ul. Słowackiego odbędzie się koncert Piotra Niesłuchowskiego z zespołem HANZA.Piotrek Niesłuchowski to laureat pierwszej edycji The Voice of Poland, w której zajął 3 miejsce w ścisłym finale, czym zaskarbił sobie serca wielu fanów. Do dziś przyjeżdżają na koncerty Warszawskiego zespołu HANZA z różnych miejsc w Polsce.
Grają muzykę rockową, energetyczną i bardzo różnorodną, nie zamykają się w jednym gatunku i jednej stylistyce. Sami piszą utwory i teksty.

Zespół HANZA składa się z czterech osób – Tomka Domoradzkiego (gitara), Marcina Kicińskiego (bas), Bartka Roguli (perkusja) i wokalisty - Piotrka Niesłuchowskiego.

Zespół ma na koncie kilka pokaźnych sukcesów, np. zwycięstwo w warszawskim finale festiwalu Emergenza 2014 i zajęcie 3go miejsca w finale krajowym (innymi słowy: Hanza to najlepszy zespół bez kontraktu w Warszawie i trzeci najlepszy w kraju). Hanza zagrała również jako jeden z 4 artystów (wybranych spośród setki zgłoszeń) podczas Bałtyk Festiwal 2014 organizowanego przez Polskie Radio. Tam też otrzymali nagrodę publiczności. Wystąpili również w programie telewizyjnym Świat się Kręci na antenie TVP1 a także zagrali support przed Anią Dąbrowską w warszawskim klubie Palladium.

Mają na koncie Epkę, a obecnie właśnie kończą prace nad płytą.


źródło: Rock House Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages