>> Wyróżnienie PZPN dla prezesa Błękitnych - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

sobota, 6 września 2014

>> Wyróżnienie PZPN dla prezesa Błękitnych

06.08.2014
sobota


Podczas obrad Walnego Zgromadzenia Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, które odbyło się 29 sierpnia w Policach miłą niespodziankę dla prezesa Klubu Piłkarskiego Błękitni Zbigniewa Niemca przygotował Polski Związek Piłki Nożnej. Z rąk wiceprezesa PZPN Jana Bednarka prezes Błękitnych odebrał srebrną odznakę honorową Polskiego Związku Piłki Nożnej.Wyróżnienie dla prezesa zostało przyznane za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju piłki nożnej na terenie miasta Stargard Szczeciński i Powiatu Stargardzkiego oraz za wniesiony wkład w upowszechnianie uprawiania piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. 

18 maja 2015 roku przypada okrągły jubileusz - 70 lecia istnienia Błękitnych Stargard. W związku z tym zarząd klubu już dziś rozpoczął składanie wniosków do instytucji o przyznanie odznak Gryfów Zachodniopomorskich, odznak ZZPN i PZPN dla szerszej rzeszy byłych i obecnych działaczy oraz zawodników Błękitnych. 

Obecnie w Błękitnych Stargard trenuje blisko 500 zawodników w 15 grupach wiekowych. Błękitni ściśle współpracują z wieloma instytucjami samorządowymi oraz podmiotami zajmującymi szkoleniem dzieci i młodzieży tj. Młodzieżowym Ośrodkiem Sportowym, Szkołą Mistrzostwa Sportowego, Szkółką Piłkarską Socatots oraz Brazylian Soccer Schools. W ciągu ostatnich 10 lat z klubu, któremu groziło zniknięcie z map Polski odbudowano markę  i pozytywny wizerunek klubu, a seniorzy klubu powrócili na szczebel centralny i obecnie występują w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi. 


źródło: KP Błękitni Stargard


 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages