>> Wapnica: zablokowana '10' po przewróceniu ciężarówki - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

środa, 10 września 2014

>> Wapnica: zablokowana '10' po przewróceniu ciężarówki

10.09.2014
środa


 W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego marki Volvo wraz z naczepą z samochodem osobowym marki Ford Mondeo krajowa dziesiątka w Wapnicy została całkowicie zablokowana. Kierujący pojazdami trafili do szpitali w Stargardzie Szczecińskim oraz Choszcznie.  Dzisiaj około godziny 6.30 drogą krajową nr 10 w kierunku Bydgoszczy poruszał się pojazd ciężarowy marki Volvo wraz z naczepą, na której znajdowały się rulony papieru. Niestety w miejscowości Wapnica w chwili obecnej z nieznanych przyczyn naczepa pojazdu najprawdopodobniej wjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie poruszał się pojazd marki Ford Mondeo. Według wstępnych ustaleń pojazdy te uległy zderzeniu, a ciężarówka wywróciła się całkowicie blokując przejazd.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi, a wskutek doznanych obrażeń ciała przetransportowani zostali do szpitali w Stargardzie Szczecińskim oraz Choszcznie.

 Wszystkich kierujących na tym odcinku drogi stargardzka policja prosi o zachowanie ostrożności oraz korzystanie ze zorganizowanych objazdów przez Suchań – Piasecznik – Choszczno – Recz.
 źródło: KPP Stargard

 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages