>> Dzieci zachwycone boiskiem przy Wielkopolskiej - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

poniedziałek, 1 września 2014

>> Dzieci zachwycone boiskiem przy Wielkopolskiej

01.09.2014
poniedziałek 
Do użytku została oddana kolejna inwestycja w ramach „Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego”. Boisko wielofunkcyjne na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 jest oblegane przez dzieci i młodzież.

 

Wartość inwestycji brutto wynosi 293 tysiące złotych. W ramach prac zrobiono: płytę boiska o nawierzchni poliuretanowej, zainstalowano sześć koszy do koszykówki i słupki do siatkówki. Boisko otoczone jest piłkochwytami. Ponadto wykonano nawierzchnię z kostki betonowej, zakupiono i zamontowano ławki i kosze na śmieci.Od pierwszych dni po oddaniu boisk do użytku są one oblegane przez najmłodszych. To pokazuje jak bardzo ta inwestycja była potrzebna w tym rejonie miasta.

Dodatkowo, Prezydent Miasta podjął decyzję o przeprowadzeniu jeszcze w tym roku II etapu inwestycji przy ul. Wielkopolskiej. Obejmował on wybudowanie siłowni plenerowej. Z Wydziału Oświaty wyasygnowano na ten cel 84 tysiące złotych. Dzięki temu wraz z oddaniem kompleksu boisk do użytku mieszkańców trafiła siłownia złożona z czterech elementów – wyciągu, biegacza, twistera oraz prasy nożnej rider.


źródło: UM Stargard
 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages