>> Kochasz? Stop wariatom drogowym! - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

niedziela, 10 sierpnia 2014

>> Kochasz? Stop wariatom drogowym!

10.08.2014
niedziela


Zachodniopomorska Policja przyłącza się do trzeciej odsłony Ogólnopolskiej Kampanii „Stop Wariatom Drogowym”, która ruszyła 1 sierpnia. Cel wciąż ten sam - poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To już trzecia edycja organizowana wspólnie przez Policję i Fundację PZU.Tym razem akcja skierowana jest do osób najbliższych kierowcom. Policja z naszego województwa otrzyma 26 000 serduszek-zawieszek wielkością podobnych do choinek zapachowych. Można umieścić je na lusterku bądź nosić razem z kompletem kluczy. 

Przygotowano dwie wersje serc – czyste oraz z hasłami np. „Tato, czekamy w domu’’, "Kocham, jedź ostrożnie”, „Sama kredytu nie spłacę!’’. Niektóre mogą wydawać się kontrowersyjne, lecz daje to nadzieję, że zmotoryzowani nie przejdą wobec nich obojętnie, a cała akcja okaże się skuteczniejsza. Specyfika wielu zawodów wiążę się z dłuższymi wyjazdami, często pod presją czasu. Nie mamy wówczas wpływu na zachowania naszych krewnych – dzięki tej akcji może się to zmienić. 

Tegoroczna kampania kładzie nacisk na współodpowiedzialność pasażerów – ich bierna postawa jest równoznaczna z przyzwoleniem na brawurową jazdę. Zawieszki znajdziemy także w oddziałach PZU, na stacjach benzynowych oraz w prasie.

źródło: Powiat Stargardzki


 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages