>> I Zlot Pojazdów Militarnych 'Czerwone Lotnisko' - mój_stargard

Gorące

Home Top Ad

Post Top Ad

niedziela, 31 sierpnia 2014

>> I Zlot Pojazdów Militarnych 'Czerwone Lotnisko'

30.08.2014
niedzielaOd piątku na lotnisko w Kluczewie zjeżdżają się pasjonaci militariów. „Czerwone Lotnisko” pod taką nazwą rusza I Zlot Historycznych Pojazdów Militarnych zorganizowany przez Automobilklub Stargardzki.

 

Przez trzy dni odbywać będą się pokazy pojazdów militarnych, którymi będzie można przejechać się. Odbędą się rekonstrukcje potyczek wojskowych. Będzie można też polatać nad Stargardem samolotem turystycznym, zwiedzić pozostałości lotniska radzieckiego, kupić wojskowe wyposażenie. Atrakcji, jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie dla nikogo, ani dla dzieci, ani dla dorosłych. Wszystko rozpocznie się od parady pojazdów militarnych, która przejedzie w sobotę (30 sierpnia) w samo południe ulicami Stargardu. 

W związku z tym, w sobotę od 12.00 do 15.00 zamknięta dla ruchu pojazdów będzie ul. Wyszyńskiego na odcinku od placu Wolności do skrzyżowania z ul. Dworcową. Nastąpią też zmiany tras autobusów MZK. Linie nr 3, 5, 8, 10, 12, 13, 20, 22 wszystkimi kursami z placu Wolności do ul. Szczecińskiej zamiast ulicą Wyszyńskiego będą kursowały ulicami Czarnieckiego, Bogusława IV, Bema. Na trasie objazdu uruchamia się przystanek tymczasowy na ul. Bema przed skrzyżowaniem z ul. Szczecińską.


 źródło: UM Stargard

 Polub Mój Stargard na Facebook'u i bądź zawsze na bieżąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Bottom Ad

Pages